Strona główna | Branża
‹‹‹ poprzednia4546474849505152535455następna ›››

Konkurs VELUX na staż w Danii rozstrzygnięty

Branża
Wojciech Cebula, student trzeciego roku Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej, zdeklasował 20 konkurentów i został jednogłośnie wybrany zwycięzcą XII edycji konkursu organizowanego przez VELUX.

Zapraszamy Cieśli i Dekarzy na Dni Otwarte w firmie Wiązary Burkietowicz

Branża
Dowiedz się wszystkiego o projektowaniu i produkcji konstrukcji drewnianych. Przyjdź 21 czerwca 2013 r. na Dni Otwarte Cieśli i Dekarzy w firmie Wiązary Burkietowicz.

Wicepremier Janusz Piechociński z wizytą w FAKRO

Branża
W piątek 31 maja 2013 r., wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński zaszczycił swoją obecnością Ziemię Sądecką. Podczas swojego pobytu wicepremier odwiedził firmy zatrudniające powyżej 500 osób, wśród których znalazły się FAKRO, Wiśniowski, Newag oraz Konspol.

Modna promocja Braas

Branża
Marka Braas przygotowała dla klientów specjalną promocję na dachówki oraz akcesoria dachowe w modnych kolorach grafitowym i antracytowym.

Dni Otwarte z super cenami na produkty Röben

Branża
W wybranych hurtowniach budowlanych odbędą się w czerwcu Dni Otwarte, w czasie których dachówki i cegły marki Röben będą dostępne w niższych cenach.

Atlas mostków cieplnych w budownictwie z płyt warstwowych

Branża
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA konsekwentnie realizuje swą misję, jaką jest podniesienie jakości specjalistycznych robót budowlanych poprzez określenie standardów ich wykonania. W ramach działań w marcu br. Stowarzyszenia wydało kolejną publikację techniczną z zakr...

FAKRO nagrodzone tytułem Orła Polskiej Stolarki 2012

Branża
Firma FAKRO otrzymała tytuł Orła Polskiej Stolarki 2012. Prestiżową nagrodę nowosądeckiemu przedsiębiorstwu przyznała Rada Programowa IV Kongresu Stolarki Polskiej, który 16 i 17 maja obradował w Bronisławowie koło Piotrkowa Trybunalskiego.

Röben Dobroczyńcą Roku 2012

Branża
Röben Polska, producent ceramicznych materiałów budowlanych z siedzibą w Środzie Śląskiej, został laureatem prestiżowego konkursu Dobroczyńca Roku w kategorii "Lokalne zaangażowanie społeczne firmy". Tytuł przyznano za program "Mała Architektura, Duża Sprawa", realizowany wspólnie z ...

Dotacje na usuwanie azbestowych pokryć dachowych

Branża
Już 84 tysiące ton niebezpiecznego dla zdrowia azbestu zniknęło z dachów polskich domów. To efekty realizowanego od trzech lat programu Narodowego i Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Całkowity koszt ogólnopolskiej akcji wyniósł ponad 45 milionów złotych.

Zakupy przez Internet. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Branża
Sprzedaż internetowa jest dogodnym sposobem nabywania dóbr po często okazyjnych cenach. Zdarza się jednak, że kupujący obawiają się zawierać transakcje za pośrednictwem Internetu z uwagi na fakt, że nie są w stanie zapoznać się w sposób bezpośredni z przedmiotem transakcji. Należy j...

‹‹‹ poprzednia4546474849505152535455następna ›››
TEMAT MIESIĄCA
Termoizolacja nakrokwiowa. Ciepło, lekko, sucho

Nadzwyczaj korzystną konsekwencją zastosowania systemu nakrokwiowego jest w praktyce istotne ograniczenie, a często wręcz wykluczenie mostków termicznych w dachu, miejsc niebezpiecznych dla jego konstrukcji i bardzo niekorzystnych dla ogólnego energetycznego bilansu budynku. Czytaj więcej