Strona główna | BranżaFirma Fakro partnerem projektu koncepcji domów e4

Firma Fakro partnerem projektu koncepcji domów e4

Projekt e4 to energooszczędność połączona z wysokim komfortem mieszkania oraz estetyką architektury budynku.

20 czerwca br. odbyła się konferencja prasowa na terenie nowego, podwarszawskiego osiedla, na którym powstają budynki w koncepcji domów e4. Reprezentacja Fakro podczas wydarzenia zaprezentowała energooszczędne okna dachowe, które zostały zastosowane w budynku. Omówiono również dobroczynny wpływ naturalnego światła na samopoczucie człowieka.

Technologia e4 gwarantuje energooszczędne i zdrowe budownictwo, realizowane przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska oraz zachowaniu maksymalnego komfortu życia. Celem projektu jest budowanie domów, które sprzyjają dobremu samopoczuciu mieszkańców, są osadzone w polskich realiach finansowych, społecznych, architektonicznych i kulturowych, a także są zgodne z Warunkami Technicznymi na rok 2021.


Pomysłodawcą koncepcji e4 jest firma Wienerberger, która do udziału w projekcie zaprosiła - jako partnerów - firmy: Fakro i Viessmann.

"Wszystkie nasze produkty tworzymy z pasją i z chęcią zapewnienia klientowi wysokiego komfortu użytkowania, a przede wszystkim lepszej jakości życia. Dlatego tworzymy produkty energooszczędne, komfortowe, łatwe w obsłudze i spełniające najwyższe normy. Koncepcja domu e4 idealnie wpisuje się w naszą filozofię. Projekt e4, to przecież dbałość o środowisko, stosowanie odnawialnych źródeł energii, komfort mieszkania w zdrowym domu, efektywne wykorzystanie energii oraz przystępne koszty budowy i eksploatacji. Są to dokładnie takie same cele, jakie wyznacza sobie Fakro" - uzupełnia Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami Fakro.


Źródło i zdjęcia: Fakro

CZYTAJ WIĘCEJ

Energooszczędność w standardzie Fakro FTP-V U4
Fakro chroni przed smogiem
Fakro partnerem technologicznym konkursu Bargework Opole
Rozwiń skrzydła przedsiębiorczości z Fakro
Firma Fakro wspiera program "Kształtowanie Przestrzeni"DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się