Strona główna | PrzeglądFakro na BIMobject.com

Fakro na BIMobject.com


Fakro, polski producent okien dachowych, już od kilku lat oferuje modele swoich produktów w systemie BIM (ang. Building Information Modeling), które architekci mogą wykorzystywać w projektach. W ostatnim czasie firma Fakro rozpoczęła współpracę z międzynarodowym portalem www.bimobject.com.

Na portalu zostały zamieszczone biblioteki produktów Fakro do programu Revit aż w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej oraz francuskiej. Fakro cały czas poszerza bazę gotowych obiektów w systemie BIM do wykorzystania przez architektów w projektach. Już wkrótce na portalu pojawią się biblioteki produktów Fakro do programu Archicad.
Architekci dla Fakro to bardzo ważna grupa docelowa. Cały czas tworzymy narzędzia, które usprawniają ich pracę. Na naszych stronach internetowych znajduje się specjalna sekcja, która jest dedykowana architektom – komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami.

                    Okno Fakro FPP_V w Revit

Fakro nie tylko oferuje biblioteki produktów, angażuje się również w wiele działań skierowanych bezpośrednio do architektów. Bardzo często wspiera konferencje, wydarzenia branżowe, współpracuje z Stowarzyszeniami Architektów oraz realizuje szkolenia zarówno w centrali firmy, jak i jej oddziałach zagranicznych. Dodatkowo Fakro organizuje międzynarodowy konkurs architektoniczny, którego kolejna edycja rozpocznie się jesienią bieżącego roku. Do udziału w konkursie bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich architektów – zachęca Małgorzata Respekta-Paszkiewicz.
Źródło: Fakro
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się