Strona główna | BranżaFakro partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP

Fakro partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP

Od 2 listopada br. Fakro jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. Fakro uczestniczyło i wspierało wiele wydarzeń realizowanych przez jedną z najstarszych w Polsce organizacji skupiających architektów.

"Współpraca pomiędzy nami rozwija się już od dawna i jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy zaproszeni do grona partnerów SARP" - komentuje Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu Fakro.

Fakro zostało również uhonorowane przez SAPR dyplomem za dynamikę rozwoju oraz podejmowanie działań wspomagających kreatywne możliwości architektów i wysokie wymagania rynku. Jest to możliwe dzięki nieprzerwanie ubogacanej ofercie produktowej, wysokiej jakości oraz zaawanasowanej technologii wykorzystywanej w innowacyjnych projektach architektonicznych.

Współpraca Fakro z architektami jest jednym z głównych filarów firmy. Firma od lat wspiera architektoniczne organizacje, uczestniczy w licznych konferencjach branżowych oraz organizuje szkolenia produktowe. Do budowania pozytywnych relacji z architektami przyczyniają się działania podejmowane przez Fakro.


"Z radością wspieramy działania organizowane przez architektów. Sami również jesteśmy inicjatorem działań skierowanych do architektów, organizujemy międzynarodowy konkurs "Fakro inspires - space for new visions", wydajemy przewodnik dla architektów oraz przygotowujemy biblioteki naszych produktów do programów wykorzystywanych przez architektów w codziennej pracy" - uzupełnia Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. Współpracy z Architektami.

Źródło i zdjęcia: Fakro

CZYTAJ WIĘCEJ

Fakro szkoli przyszłych fachowców
Honorowe Odznaki SITPMB dla R. Florka i J. Komurkiewicza z firmy Fakro
Nagroda dla okna Fakro do dachów płaskich
Potrójne złoto dla firmy Fakro - Złoty Medal Targów Budma 2017
Fakro na monachijskich targach budowlanych BAU 2017DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się