Strona główna | O nas

O nas

Miesięcznik DACHY  to jedyny na polskim rynku miesięcznik poświęcony wyłącznie branży dachowej i dekarskiej. Magazyn jest kierowany przede wszystkim do wykonawców, blacharzy i dekarzy, dystrybutorów materiałów pokryciowych i projektantów oraz do wszystkich osób związanych z dachami – zawodowo lub prywatnie.

Magazyn ukazuje się od stycznia 2000 roku i w ciągu pierwszych 6 lat zyskał sobie uznaną markę. W każdym wydaniu publikowane są fachowe informacje na temat nowych produktów i technologii, artykuły o charakterze teoretycznym i praktycznym, prezentacje inwestycji oraz wiadomości branżowe. Redakcja bierze udział w branżowych targach, patronuje najważniejszym wydarzeniom na polskim rynku dachowym, opisuje szkolenia i stara się być wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla polskiego dekarstwa. DACHY współpracują ze wszystkimi najważniejszymi stowarzyszeniami i klubami dekarskimi. Poza tym każdy, kto działa lub zamierza działać na rzecz wspierania polskiej branży dachowej może liczyć na wsparcie ze strony miesięcznika.

Wszelkie wydarzenia, w których bierze udział redakcja miesięcznika, niemal natychmiast są prezentowane na stronie. Strona www.dachy.info.pl podobnie jak miesięcznik DACHY, dysponuje odpowiednio wyselekcjonowaną, uzupełnianą na bieżąco bazą danych. Wszyscy, którym zależy więc na szybkim rozpowszechnieniu informacji, powinni kontaktować się z redakcją portalu – mogą być pewni, że dotrze ona do odpowiednich odbiorców.

Na stronie jest także możliwość zamówienia numeru poglądowego miesięcznika oraz prenumeraty. Ci, którzy chcą wiedzieć wcześniej co będzie zawierało najnowsze wydanie DACHÓW mogą zamówić bezpłatny Newsletter.

Oprócz tego strona wyposażona jest w branżowe katalogi, w których będzie można znaleść zarówno maszyny, narzędzia, urządzenia jak również kontakt do firm działajacych w branży. Oprócz tego w dziale FILMY będziemy zamieszczać ciekawe reportaże i filmy z realizacji budów i nie tylko.

Strona posiada swoje FORUM, na którym będziemy poruszać ciekawe i ważne tematy z branży. Nowe wątki tematyczne będą mogli zakładać zarejestrowani użytkownicy.

Zapraszamy do lektury miesięcznika DACHY oraz częstego odwiedzania naszej strony.

Redakcja miesięcznika DACHY